Buty do ślubu

Ślub i wesele powinny być czasem dobrego nastroju i radosnej zabawy, ważne więc, aby na ten nastrój pozytywnie wpływały także buty do ślubu. Klientki pragną butów wygodnych, a jednocześnie eleganckich, dobrze podkreślających czar sukni ślubnej. Takie właśnie obuwie ślubne oferujemy w salonach „Lorena”.
Proponowane przez nas buty ślubne pozwolą przetańczyć całą noc. Do oferty włączamy jedynie takie firmy i modele, które sprawdzają się w Polsce i na świecie. Wirująca suknia jest idealnym towarzystwem dla szpilek, czółenek, czy pantofli, które swoim wyglądem podkreślą urok każdej ślubnej kreacji.
 

Buty do ślubu dobieramy starannie

„Lorena” to marka, która dba o wygodę swoich Klientek. Każdej Klientce poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje, aby spokojnie dokonać najlepszego wyboru. Także wybór butów do ślubu nie ogranicza się u nas do ich założenia. Priorytetem jest zawsze wygoda chodzenia, odpowiednia wysokość obcasa lub szpilki, dopasowanie do stopy.
 
W mnogości wzorów i kolorów zawsze znajdziemy wymarzony model przyszłej Panny Młodej. Kolekcje butów do ślubu zmieniają się, nie przemijają natomiast podstawowe kanony i zasady dobierania. Znamy je, a dodatkowo stale tę wiedzę zgłębiamy, proponując idealne rozwiązania, będące odpowiedzią na indywidualne preferencje.
 

Wyjątkowe buty ślubne na miarę

Salony Sukien Ślubnych „Lorena” to miejsce, w którym każda Panna Młoda nabędzie wszystko to, czego potrzebuje do stworzenia kreacji idealnej, lub zamówi indywidualnie od sukni po buty ślubne na miarę. Naszym Klientkom dajemy nieograniczony wybór w oparciu ich własne pomysły i projekty, lub inspirując się modą klasyczną, albo nowoczesną.

Ważny jest ostateczny efekt w postaci:

  • wygodnych butów do ślubu,
  • niepowtarzalnych butów ślubnych szytych na zamówienie,
  • butów ślubnych na miarę, z gwarancja jakości.
Te detale wpływają na komfort Panny Młodej i jej nóg podczas wesela. Przyszłe Panny Młode mogą powierzyć nam kwestię uszycia butów ślubnych na zamówienie, aby cieszyć się nimi w dniu swojego ślubu.
 
W stałej ofercie mamy wiele wzorów obuwia ślubnego, a z możliwości zamówienia butów na miarę skorzystało już wiele Panien Młodych między innymi  z Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrzeszowa, Kępna, Sieradza, Namysłowa, Oleśnicy, Kalisza, Kluczborka, Krotoszyna, Pleszewa i Leszna.
 
Zasięg naszego działania jest bardzo szeroki, warto przyjechać do wybranego Salonu Sukien Ślubnych „Lorena” choćby z najdalszych zakątków Polski, aby przekonać się, jak sprawnie działa salon ślubny z prawdziwego zdarzenia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij