Welon, symboliczna element każdego ślubu

 

Są przedmioty lub rzeczy które ściśle kojarzą się z ceremonią ślubną. Na pewno należy do nich zaliczyć: obrączkę, suknię ślubną i będący dodatkiem do niej welon ślubny.

 

Z welonem w końcu wiąże się tradycja weselnych oczepin. Panna młoda rzucająca swój welon niejako przekazuje swoje szczęście na tę pannę, która welon złapie.

Aby jednak dopełnić tradycji i dać szansę, miejmy nadzieje kolejnej pannie wyjść szczęśliwie za mąż, aktualna panna młoda musi się zmierzyć z wyborem swojego welonu ślubnego. W tym absolutnie pomocny okaże się Salon Sukien Ślubnych Lorena.

 

Najszerszy wybór welonów ślubnych

 

Przyszłym pannom młodym proponujemy welony o różnych kształtach i przeróżnych zdobieniach. W ofercie Salonu Sukien Ślubnych Lorena mamy dostępne:

 

  • welony klasyczne, sięgające dołu sukni ślubnej,
  • welony typu puf, z charakterystycznymi falbanami,
  • popularne w Hiszpanii welony Mantilla, które wpinane we włosy panny młodej częściowo zakrywają jej twarz.
  • welony katedralne, specjalnie wydłużonych, często ciągnących się za panną młodą podczas ceremonii ślubnej.

 

Dopasowanie welonu ślubnego musi odbyć się po uprzednim znalezieniu odpowiedniego modelu sukni ślubnej. Jednak to wszystko jak i każdy inny dodatek niezbędny dla przyszłej panny młodej, znajdą panie w Salonie Sukien Ślubnych Lorena.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij