Suknie wieczorowe

Mówiąc o sukniach wieczorowych można nadal pozostawać w tematyce ślubnej, ponieważ są to suknie najczęściej wybierane na przyjęcia weselne przez kobiety, które udają się tam jako goście. Odpowiednio dobrana suknia wieczorowa będzie idealnym strojem dla mamy Panny Młodej, świadkowej, czy druhen i pozwoli z zadowoleniem uczestniczyć w weselu.

Suknie wieczorowe to także kreacje na wiele innych okazji, oraz uroczystych spotkań w mniejszym lub większym gronie, od studniówki po wyjście do opery. Warto posiadać przynajmniej jedną taką suknię, a w każdej sytuacji można skorzystać z najpiękniejszych kolekcji proponowanych przez salony „Lorena”. Wiele modeli w stałej ofercie, oraz indywidualne realizacje z krótkim czasem oczekiwania to nasz atut.

 

Kobieta w sukience koktajlowej

W uroczystościach, które odbywają się nie później niż popołudniu, suknię wieczorową z powodzeniem zastąpi sukienka koktajlowa. Ta lżejsza wersja sukni wieczorowej swoje uznanie zdobyła po II wojnie światowej i nadal jest bardzo popularna jako strój na przyjęcia, ale też formalne spotkania po dobraniu odpowiednich dodatków.

Taki rodzaj sukienki sięga do łydek i zazwyczaj nie ma kołnierza, oraz rękawów. Sukienki koktajlowe są lekkie, a odpowiednio dobrane potrafią modelować sylwetkę i podkreślać jej atuty. Proponowane przez nas wzory to klasyka w nowoczesnym wydaniu, lub całkowicie innowacyjne projekty, łączy je natomiast estetyka wykonania i zachwycający rezultat końcowy.

 

Suknie i sukienki z salonów ślubnych „Lorena”

Suknia o linii prostej lub rozkloszowana to tylko wstęp do wybrania kreacji idealnej. Z zaangażowaniem i autentyczną chęcią towarzyszenia naszym Klientkom w ich wyborach proponujemy:

  • suknie wieczorowe na wesele, studniówkę, imprezy okolicznościowe,
  • sukienki koktajlowe na uroczyste i oficjalne spotkania w ciągu dnia,
  • suknie wieczorowe i sukienki koktajlowe uszyte na miarę, niezależnie od dostępnych salonie modeli.


Nasze suknie można przewozić i nadal będą wyglądać idealnie dzięki najwyższej jakości materiałom, zachowają kształt i kolor. Przekonały się już o tym nasze Klientki z Leszna, Pleszewa, Krotoszyna, Oleśnicy, Namysłowa, Sieradza, Kalisza, Kluczborka, Ostrzeszowa, Kępna, Ostrowa Wielkopolskiego, oraz bliższych i dalszych okolic.

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi Klientkami, zapraszamy zatem do naszych lokali w:

  • Ostrowie Wielkopolskim,
  • Kępnie
  • Ostrzeszowie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij