Szycie sukien ślubnych

Salony Sukni Ślubnych „Lorena” od początku istnienia dawały Klientkom możliwość zamówienia indywidualnej sukni ślubnej. Szycie sukni ślubnych ma zatem mocną pozycję w gamie naszych usług, a przyszłe Panny Młode bardzo chętnie korzystają z tej opcji. Jest to wręcz wymóg branży ślubnej, który z przyjemnością realizujemy, ponieważ praca twórcza jest dobrym polem do owocnych zmagań z materią, oraz rozwijania kreatywności.
 
Z szyciem sukni ślubnych nierozerwalnie połączony jest każdy nasz salon ślubny. Tak w Kępnie, jak również w Ostrowie Wielkopolskim można zamówić unikalną suknię ślubną, uszytą z myślą o danej Pannie Młodej na jej wyjątkowy dzień. Niezwykłą przyjemność sprawia nam zadowolenie Klientek, które w dniu ślubu czują się pewnie dzięki idealnie dobranej sukni ślubnej.
 

Pracownia suknien ślubnych „Lorena”

Aby idealnie dopasować suknię ślubną do jej właścicielki potrzebna jest jedynie współpraca przyszłej Panny Młodej z pracownicami naszego salonu sukien ślubnych. Bazujemy na projekcie dostarczonym przez Klientkę, lub zaproponowanym przez naszą konsultantkę. Precyzyjnie traktujemy każdy etap przygotowań, aby suknia stworzona w pracowni sukni ślubnych była rzeczywiście idealna.
 
Podstawową kwestią w szyciu sukien ślubnych jest pobranie dokładnych wymiarów i przełożenie ich na poszczególne elementy sukni. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku niewysokich kobiet, gdzie samo skrócenie sukni nie zawsze daje pożądany efekt i lepszym rozwiązaniem jest właśnie uszycie sukni ślubnej od początku, aby zaszewki, czy talia znalazły się na właściwym miejscu. Szycie sukien ślubnych to wyzwanie, na które z przyjemnością odpowiadamy każdego dnia.

 

Niesamowite suknie szyte na zamówienie

W Salonach Sukien Ślubnych „Lorena” proponujemy modele uszyte na miarę, zgodnie z aktualnym oczekiwaniami Klientek wobec stroju na tak wyjątkową okazję. Szycie sukni na zamówienie cieszy się dużą popularnością wśród naszych przyszłych Panien Młodych, które oprócz nowej sukni chcą także, aby była ona uszyta wyłącznie dla nich. Spełniamy te oczekiwania i z bezwzględną precyzją tworzymy wyjątkową kreację od pierwszego szwu.
 
Suknie szyte na miarę to duże pole działania naszych krawcowych. Dobieramy wcześniej wraz z Klientką idealny materiał, ustalamy ozdoby danej sukni, aby sam proces szycia był ściśle związany z tym, co zostało wcześniej ustalone. Spod naszych rąk wychodzą prawdziwie piękne suknie ślubne, które stają się ozdobą każdego dnia zaślubin. Warto więc zaufać „Lorenie”, ponieważ:
  • nasza pracownia sukni ślubnych to nieszablonowe podejście do oczekiwań Klientek,
  • w szyciu sukni ślubnych realizujemy swoje potrzeby artystyczne,
  • suknie na zamówienie są gotowe do odbioru ściśle określonego dnia,
  • sukniami na miarę spełniamy się w pracy, dając przyszłym Pannom Młodym radość.
 
Łatwo do nas trafić w Ostrowie Wielkopolskim i Kępnie.
Zapraszamy też kobiety z Kluczborka, Kalisza, Krotoszyna, Leszna, Namysłowa, Oleśnicy, Pleszewa i Sieradza, gdyż warto zaufać salonom ślubnym Lorena.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij