Nowoczesne pooświetlane stoły z liter przestrzennych - idealne na wesele

Naszą gamę usług wzbogaciliśmy o możliwość wynajęcia innowacyjnego stołu 3D dla urozmaicenia aranżacji sali weselnej, podkreślenia kolorystyki dekoracji stołów, wniesienia powiewu nowości na Państwa wesele. Jest to propozycja, która z powodzeniem wpisze się w trend każdej weselnej imprezy, ponieważ przekaz liter jest uniwersalny: LOVE.

Kolorowo i z gustem, czyli stół na wesele od Młodej Pary

Z myślą o gościach warto skorzystać z możliwości wynajęcia podświetlanych stołów i w tak nietypowy sposób zorganizować bufet z przekąskami, słodyczami, alkoholami. Klasyczne wzornictwo będzie odpowiednim dopełnieniem każdego Państwa pomysłu.

Polecamy wynajem całej konstrukcji, czyli wszystkich liter i dwóch szklanych blatów. Wymiary blatów to 70 x 71 cm i 200 x 70 cm, natomiast długość całego napisu wynosi 4 metry. Dodatkowe atuty takiego rozwiązania to:

  • mobilność - stoły można postawić nawet w niewielkiej sali weselnej, niemal w dowolnym miejscu,
  • różnorodność - można ustawić wybrany kolor świecenia wszystkich liter, a także efekt migotania (widoczny na filmie).

Spośród wszystkich pomysłów na urozmaicenie wesela możecie Państwo wybrać taki, który nie był jeszcze powielany na licznych przyjęciach, a być może dla Państwa rodziny i bliskich stanie się prawdziwym odkryciem.

Podświetlany stół? Zapraszamy do kontaktu już dziś

Wybierając ciekawe rozwiązania z myślą o Klientkach naszych salonów oraz o ich przyszłych mężach zachęcamy do skorzystania z propozycji wynajmu stołu 3D. Będzie on Państwu udostępniony zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. W wyjątkowy dzień ślubu wszystko może nabrać koloru.

Zachęcamy do kontaktu i dokonywania rezerwacji pod numerem 505 064 111 lub w naszych salonach w Ostrowie Wielkopolskim, Kępnie oraz Ostrzeszowie.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij